Květen 2009

Další sbéééééénko

29. května 2009 v 17:24 | Wikolka |  Spřátelené blogísky
Mám další sbénko. Blog je o Sandrě bell, má užasný dess a tady je odkaz a diplom:

Sbééééééééééénko

27. května 2009 v 16:22 | Wikolka |  Spřátelené blogísky
Mám další sbénko VivahuQik Ikki. Blog má vážně pěkný. A tady je Odkaz a diplomek:
P.S.:Původně jsem něvěděla co mám ti dát na diplomek. A tak jsem něco vytvořila něco sama. Doufám, že se ti bude líbit

Apollo 3

25. května 2009 v 12:25 | Wikolka

Apollo 3
Apollo 3 je chlapecká skupina z Německa. Členové jsou zpěvák Henry Horn(11), kytarista Dario Flick(12)a rapper Marvin Schlatter(12).

členové
Henry
Apollo 3

Dario
Apollo 3

Marvin
Apollo 3

Videoklip

Zase týden

22. května 2009 v 10:34 | Wikolka
Tenhle týden byl fakt něco. Pondělí se udělalo spolužačce špatně a musela ji odvézd yáchranka. Úterý jsme měli tělák a hráli jsme futsball. Potom jsem šla domu a musela jsem ošetřit ségru, prototže měla rozdmlácené kolena kůli nějakým druhákům......Ve středu jsem byla v planetáriu v Praze a museli jsme jít od stanice Dejvice až do planetária pěšky. Kámošky kluky mlátily kopřivama, když jsme šli domu, tak jim to oplatily. A jeli jsme zase z Dejvic a přestupovali jsme na Kladně. a mě stoho děsně bolely nohy a oči. Protože mám alergii na sluníčko. Včera áčko pořádalo miniopliádu a mě do děsně nasralo, protože jsme to měli slíbení my,ale nic z toho nebylo. Dneska zase ta spolužačka dnes musela být odvezena do nemocnice. Akorát nechápu proč jí tam něco v Kladně nenašli. Ta víc zveřejňovat nebudu. A na zítřek se děsně teším odjejde ségra na školu v přírodě a to bude na týden A ještě k tomu dostanu nové oblečení. Ve červenci my přijede rodinka z Moravy, ale jen bratránek, sestřenka, teta,babička a stejda. A tady je malá fotečka, kde jsem já a část rodinky z Moravy, které moc mám ráda.
Je tam:Adrianka(zelené třičko), já(vedle adrianky), David(z mobilem v ruce, který vzal tátovi), Kája(Modročervené triko) a Denýsek(Fialové triko). Doufám, že to rozpoznáte. A písejte komenty

Nová skupina

22. května 2009 v 10:20 | Wikolka
Našla jsem si novou skupinu. A rozhodla jsem se, že ji popíšu sama svými slovy. Takže je to taneční skupina z Německa. Je tříčlená a členy jsou Jenny, Felix a Jessica. Hudbu mají energitickou i pěknou.... Hlavně si jí oblíbí ten kdo má rád tanec a potřebuje hudbu, která by ho ořádně odreagovala.... Zabodovali v několika hidparádách. Ze začátku hudbu předělávali, ale teď mají svoje. Možná je někdo vyděl jejich klip na Óčku.
Ale nejsou moc známí, ale hudbu maJÍ VÁŽNĚ PĚKNOU.
FOTKY
Novaspace

Novaspace

Nejnovější song:
Snad se vám líbí a písejte komenty

Nové sb

20. května 2009 v 17:24 | Wikolka |  Spřátelené blogísky
Mám nové sbénko _MiSuLkA_. Blog je o Vanesse Hudgens. Má moc hezký dess a tady je Odkaz. A ještě diplom:

To byl zase týden

15. května 2009 v 17:37 | Wikolka
Tenhle týden byl fakt děs. Mý ségře nejméně dvacekrát hráblo nebo přeskočilo. No tak já jsem z toho výtlem. No v úterý jsem ještě nemohla vůbec cvičit, protože jsem měla v háji ruku. No spíže jsem si ji málem zlomila, ale nakonec jsem dostala na dva týdny ortézu. Stejně to stálo na hovno. Protože nás bylo jen šest. A vtom se moc věcí nedá dělat, tak jsme měli takovou odichovou hodinu. Některé holky hrály voleball nebo si kopaly. No a já jsem si povídala z učitelkou.
Ve středu jsem byla odpoledne na Kladně. Koupila jsem si nové boty a triko, které se mi moc líbí. Hned jsem si to vzala ve čtvrtek. No a nikdo ve třídě si toho nevšim, ale o tělák jsme hrály fusball. A já jsem dostala perdu do břicha. No bolelo to i hodinu zemáku. Ale v pátek už ne. A to jsme měli matematiku, hudebku, infromatiku, čestinu a děják. Ale to byla fakt lehký a dá se to lehce vzládnout, ale vůbec se netěším na pondělek.

1.Bleskovka

12. května 2009 v 11:16 | Wikolka
1. Ahojky
2. Jak se máš?
3. Jak je u vás taky hezky?
4. Co bys na mém blogu změnila?
5. Koho máš raději: a) Killerpilze b) Tokio Hotel c) Aloha from Hell d) nikoho jiného.když tak napiš
6) Co chceš na diplom?
7) papa. Po vyhlášení bleskovky se ti ozvu

moje blogy

12. května 2009 v 11:12 | Wikolka
Rozhodla jsem se sem napsat všechny moje blogy. Jsou čtyři, tak tady jsou:
2.http://hvezd-na-brana.blog.cz/
3.http://aminka-tapping.blog.cz/
4.http://killer-pilzeblog.blog.cz/
A třeba se koukněte a písnětě koment. Dík Wikolka a omlouvám se, že toho tolik nepřidávám

New moon

9. května 2009 v 10:53 | wikolka

To bude drsný a písejte komenty

Fräulein Wunder

6. května 2009 v 16:54 | Wikolka
Německá začínající dívčí pop-punková skupina Fräulein Wunder je jedním z hitů letošního léta. Hlavní ikonou je zpěvačka Chanty. Osmnáctiletá hudebnice s černými vlasy a barvou očí dle počasí je 1,73 m vysoká, což je o 15 cm více než její spolukapelnice Kerstin. Dále jsou v kapele ještě Pia a Steffy, které tam mají také samozřejmě svoji roli. Tyhle čtyři holky prorazily do světa hudby nejprve songem Wenn ich ein Junge Wär, který už ani teď ovšem není jediný. Určitě se máme ještě na co těšit.

Členky

  • Pia
  • Chanty
  • Steffy
  • Kerstin

Video

P.S.:Já vím, že je to málo. Ale pokusím se pro příště najít něco víc a písejte jak se mám líbíVidejka

3. května 2009 v 8:16 | Wikolka
česky

anglicky

JoJo

2. května 2009 v 14:53 | Wikolka
P.S.:Moje výroba- a prosím nekopírovat