Duben 2009

Nové sb

30. dubna 2009 v 17:44 | Wikolka |  Spřátelené blogísky
Mám nové sbénko. Blog je o Jimim Blue a tady je Odkaz a diplom
A autorka má super blog. A snad se líbí diplom

Nový dess 2

30. dubna 2009 v 17:26 | Wikolka
Na blogu je nový dess. Doufám, že se líbí. Je vytvořený přes Photofiltre. Doufám, že se líbí. Spolehlivost je na 100% a možná ho i později změním

Klikni

24. dubna 2009 v 9:55 | Wikolka

Kde vypadá líp Jimi?

20. dubna 2009 v 20:47 | Wikolka
Nebo

Písejte do komentůů. Dík Wikolka

Fotky

20. dubna 2009 v 20:46 | Wikolka
To je děs. Takhle mu to neslušíííí!

Emma Roberts- info

17. dubna 2009 v 17:35 | Wikolka
Povolání: herečka, zpěvačka
Věk: 18
Datum narození: 10. 02. 1991
Místo narození: Rhinebeck, New York, USA
Znamení: Vodnář

Životopis

Emma Rose Roberts, přezdívaná Em, se narodila 10.února 1991 ve městě Rhinebeck. Emma je neteř slavné a úspěšné herečky Julie Roberts. Emma Roberts se věnuje jak herectví tak i zpěvu. Hlavní roli dostala v seriálu "Unfabulous", který se vysílá na satelitní stanici NICK. Hraje třináctiletou Addie Singerovou,to je obyčejná pubertačka, která chodí do školy a prožívá různé strasti. Emma si zahrála také jednu z hlavních rolích ve filmu Aquamarine. Dále hrála ve filmu Puberťačka. Momentálně filmuje nový film "Nancy Drew".V roce 2008 se také proslavila hlavní rolí ve filmu puberťačka /wildchild/ , zahrála si v něm spolu s hercem Alexem Pettyferem z filmu STORMBREAKER.Mezi její nejnovější filmy patří film Divoška, kde si zahrála rozmazlenou holku Poppy a film Hotel pro psy.


Info Kerli

16. dubna 2009 v 16:42 | Wikolka

Kerli KõivPovolání: Zpěvačka
Věk: 22
Datum narození: 7. 02. 1987
Místo narození: Elva, Tartumaa, Estonsko
Znamení: Vodnář

Životopis

Kerli Kõiv se narodila v malém městě Elva v Estonsku 7. Února 1987. Jako malá byla velmi aktivní dítě, už když šla do mateřské školky, začala se účastnit pěveckých soutěží. V pěti letech se jí téměř podařilo zazpívat si v pěvecké soutěži "Laulukarussell", ale bohužel se tam nedostala. Kerli však neztrácela naději, protože byla velmi cílevědomá a chtěla dostat další šanci.
V sedmi letech navštěvovala základní školu v Elvě a už v té době tančila a brala hodiny piana.

Ve 4. třídě si konečně zazpívala v pěvecké soutěži "Laulukarussell", kde skončila na 8. místě a poté se rozhodla dát na zpívání. Na hodiny piana chodila Kerli 5 let, brzo poté však přestala, protože zlenivěla.

Ve třinácti letech začala brát hodiny zpěvu a svému učiteli řekla, že má v plánu stát se profesionální zpěvačkou.
Po skončení základní školy šla na gymnázium v Elvě.
Ve čtrnácti letech zkusila soutěžit v " Laulukarussell" znovu a zvítězila. V této době začala Kerli přemýšlet nad svou image (trochu punk, rock, hippie). Brzo nato zatoužila po zkrácení svých skutečně dlouhých vlasů a poté je začala pestře barvit.

Když Kerli viděla reklamu na estonskou Superstar v Tv, chtěla být její součástí proto, že hlavní cenou byla smlouva na pět let s Universal music. Mezi soutěžícími si však připadala velmi slabá a nevěřila, že by mohla vyhrát. Křičela "miluji vás", když se dostala mezi top 350. Díky svému charisma a neuvěřitelnému štěstí zvítězila.
Během léta roku 2002 odjela na tour a v září začala velmi tvrdě pracovat mezi Estonskem a Švédskem. Ve studiu, kde tvořila muziku trávila svůj veškerý čas.

V roce 2002 přešla Kerli na individuální studium, kde měla obvykle jedničky. Téhož roku vystupovala na Eurovizi ve finále. Její píseň "Let´s go" byla vybrána mezi 32 nejlepších z 2630 písní.

V šestnácti letech si nechala udělat první tetování "music" v Číně a další pak na nohu "I love you", piercing do nosu, obočí, rtu a do pupíku.

V roce 2003 šla na gymnázium orientované na angličtinu, ale tato škola nemohla Kerli nabídnout individuální studium a tak se vrátila do školy v Elvě. Téhož roku vystupovala Kerli na Estonské Eurovizi s písní "Beautiful inside" se kterou vyhrála 2. místo.

Kerli odešla dělat muziku do Ameriky a Estonsku dala na dlouho dobu sbohem. Po mnoha letech tvrdé práce vydala EP, které se skládalo z písní " Love is dead", "Walking on air" a z coveru písně "She´s in parties". Její první video "Love is dead" vyšlo jako šot.
Další video " Walking on air" mělo velký úspěch, všem připadalo jako tajemná Alenka v říši divů.

8. července 2008 vyšlo Kerli dlouho očekávané album "Love is dead" a už od začátku se stalo velkým hitem na trhu.

Její nynější život je plný práce, má čas cestovat, potkávat se s lidmi, psát muziku a zpívat.

Nový desing

16. dubna 2009 v 16:39 | Wikolka
Mám nový desing. Tenhle desing se mě moc líbí. A nebojte fotky budu občas měnit. Zatím jsou tam tyhle. Písejte komenty

Prosím hlásněte

13. dubna 2009 v 6:52 | Wikolka
Prosím hlásněte pro mě na http://graphic-and-photoshoots.blog.cz/0904/i-have-a-new-nick jméno Wikolka. Předem dík

Velikonoce

11. dubna 2009 v 14:12 | Wikolka
Já vím, že jsou velikonoce až v pondělí, ale tenhle obrázek je pro vás ode mě:


Popis skupiny Killerpilze

2. dubna 2009 v 17:19 | Wikolka
Invaze začala v dubnu 2006 a můžeme mluvit o mimořádně úspěšném útoku na hudební sféru. Killerpilze svým debutovým singlem "Richtig Scheisse (auf 'ne schöne Art und Weise)" vzali útokem přímo top 20 a svým debutovým albem, které sami napsali, v úspěchu pokračovali: 7. místo v prodejním žebříčku alb a díky dalšímu úspěšnému singlu Springt hoch kluci nezůstali v utajení! Killerpilze pak představili další track Ich kann auch ohne dich a udali jím směr pro následující týdny a měsíce: fanoušci v celé zemi se mohli v říjnu radovat z energických živých show ve velkých halách - úplně podle motta "Větší, vyšší, rychlejší, hlasitější a ještě více strhující!" Ano, bez pochyb... invaze pokračuje. Tihle kluci mají punkrock v krvi. Bylo jim teprve mezi 13 a 18 lety a už Killerpilze zaujímali fanoušky, kritiky a své kolegy svým čerstvým rockovým soundem. Pádný důkaz svého vpádu poskytli Killerpilze v létě 2006 na svém vyprodaném turné a na více než 30 festivalech v celé zemi. Invaze, která fanoušky uvedla do extáze, mimo jiné povýšila webovou stránku www.killerpilze.de na jednu z nejnavštěvovanějších německých webů skupin. Invaze šla všemi médii. Vedle četných článků (Bravo, Yam, Popcorn, TOTP a další), absolvovali Killerpilze úspěšná vystoupení na TV Total, The Dome atd. a tím
se ještě více zvýšila zájem o tyhle čtyři kluky. Killerpilze, tj. bratři Jo a Fabi, a jejich kamarádi ze školy Mäx a Schlagi, spolu hráli už tři roky a uchvátili publikum všude, kde vystupovali, silou své liveshow. V říjnu vyšlo jejich první live-DVD Invasion der Killerpilze - Live, které obsahuje nahrávku z jejich koncertu v Graz a hromadu bonusového materiálu, záběrů z backstage a videoklipy. V jejich soundu nejde o to, aby vypadali dospělejší, než vlastně jsou, Killerpilze zpívají a rockují o svých vlastních tématech, svých příhodách, svých dojmech ze světa, a přitom jasně zdůrazňují: "Co pro nás má význam, je pomíjivé. Samozřejmě se jako skupina chceme dál vyvíjet, ale songy, co teď představujeme, to jsme my. Všechno další přijde později," vysvětluje Mäx. Při příležitostných otázkách po možném castingovém původu skupiny se čtyři kluci z Bavorska mohou jen znuděně smát. "Našli jsme se ve škole a začali dělat hudbu. Ne každá mladá skupina se smlouvou na desku musí pocházet z castingu," reaguje Schlagi. Killerpilze dostali šanci a využili ji. To je něco, co by chtěli předat dalším mladým skupinám. Killerpilze zvou na své koncerty jako předkapely místní školní skupiny, aby hrály poprvé před velkým publikem. Protože Killerpilze vědí: každá invaze začíná tam, kde je každá skupina doma: živě na pódiu! Ale teď je jim více a příště bude info o členech!

Oznámníčko

2. dubna 2009 v 17:03 | Wikolka
Já jsem se teď rozhodla, že budu chvíli zase psát jen o Killerpilze. Budou tu novinky, videjka a fotečky. Tak písejte komenty